Znaki, że ona z Tobą pogrywa

Zastanawiałeś się kiedyś, co znaczy „zdrowa” relacja? Jaka według Ciebie powinna być jej definicja? Zanim sobie odpowiesz, jedno jest ważne w tym wszystkim, że relacja z kobietą nigdy nie powinna dawać Ci poczucia niepokoju. Ważne żebyś nigdy nie bagatelizował swojej intuicji, która cały czas stoi na straży. A często te głosy możesz zbagatelizować.

Częstą formą relacji damsko-męskiej jest „gra”. Może być prowadzona po Twojej stronie, choć nie polecam. Jak również po stronie Twojej partnerki. I te rzeczy, które opiszę poniżej, nie dotyczą tego, żebyś zaraz po zauważeniu tych znaków, zerwał relację. Bądź negatywnie na nią wpłynął. Opisane obszary są po to żebyś mógł zaadresować czerwone flagi, których nie akceptujesz w związku.

Ważne, żebyś nie czuł dyskomfortu, mówienia o tym i dbał o swój wewnętrzny spokój. Jak zaznaczyłem na początku, każdy chce być częścią „zdrowej” relacji, z której będzie czerpał radość. W relacji, w której nie chcesz czuć niepokoju. Tego, że ktoś Tobą manipuluje, bądź wykorzystuje nie dając żadnej wartości od siebie. Więc zwróć uwagę na poniższe znaki.

Uwielbia flirtować

Jedno powinieneś wiedzieć, kiedy kobieta świadomie „gra”, to flirtowanie jest świadomą manipulacją z jej strony. W premedytacją wykorzystuje słabości mężczyzn, by wiele od nich wyciągnąć. Również w kontekście ich uwagi. Więc jeśli zauważasz, że partnerka pragnie cały czas flirtować, to powinien być to dla Ciebie znak.

Zastanów się nad tym, jeśli ona jest w relacji z Tobą, to dlaczego pragnie atencji innych mężczyzn, flirtując z nimi. Bo jak kobieta jest naprawdę zaangażowana z relacje z Tobą, to napewno nie ma w głowie innych facetów. A jeśli nie i działa w ten sposób, żeby zdobywać uwagę innych, to już wiesz, że spotykasz się z kobietą, która ma duże braki emocjonalne. I potrzebuje stałej uwagi innych mężczyzn.

I gdy Ty to zaadresujesz, a ona powie, że zwariowałeś i to jej nie dotyczy. To jest to poważna sprawa i zastanów się nad przyszłością takiej relacji.

Ma sporo tzw. męskich przyjaciół

Jest wiele kobiet, które mają sporo różnych znajomych, płci żeńskiej oraz męskiej. Natomiast jeśli słyszysz, że ma sporo przyjaciół – facetów, to już powinna Ci się w głowie zaświecić czerwona lampka. Ponieważ po jakimś czasie dostrzeżesz, rzeszę facetów robiących dla niej, sporo rzeczy. Co ją mocno przyzwyczaiło do tego, że zawsze otrzymuje to co chce.

A jak znasz mężczyzn, to raczej bezinteresownie tego nie robią. Jeśli w dodatku jest to atrakcyjna kobieta. Mogą zdarzyć się platoniczne relacje, natomiast jeśli to dotyczy atrakcyjnej kobiety, to rzesza tych „przyjaciół” będzie oczekiwać na okazję.

Jeśli taki sygnał zaadresujesz, to miej to na uwadze, że taka kobieta może to zbagatelizować i starać się umniejszyć twoją uwagę. Natomiast jest to duży problem i nie zostawiaj tego. Ponieważ jeśli jej problemy są adresowane do innych mężczyzn, to znaczy, że dla niej mało znaczysz. W relacji to Ty powinieneś być tą osobą, do której zawsze kobieta się zwróci i poprosi o wsparcie. Przecież Ciebie wybrała.

Jest zła kiedy nie otrzymuje tego czego chce

W trakcie „gry” kobieta doskonale wie, że jej gniew, foch, jest bardzo mocną kartą przetargową, żeby uzyskać swój cel. Jest to świadoma manipulacja z jej strony. Ten rodzaj kobiet ciągle dąży do zdobycia tego czego chcą. Oznajmując Ci to bezpośrednio, bądź nie i gdzie uważa, że powinieneś się domyśleć. Ma przeświadczenie, że powinieneś wiedzieć, jakie potrzeby krążą w jej głowie.

Bardzo szybko zauważysz, kiedy jesteś świadkiem złości spowodowanej ilością niespełnionych oczekiwać z jej strony, zaadresowanych do Ciebie. I nie piszę tu o Twoim świadomym zaniedbywaniu partnerki. Powody mogą być różne, na przykład związane z tym, że chcesz żeby również ona płaciła za swoje rachunki, żeby również dokładała się do wspólnej egzystencji. Bądź kiedy nie zaspakajasz jej potrzeb materialnych.

Faktem jest to, że jeśli kobieta jest naprawdę zaangażowana emocjonalnie w relację z Tobą, to napewno nie będzie dążyć do okazywania złości w Twoim kierunku. Oczywiście są wyjątki, kiedy masz doczynienia z syndromem Borderline, ale to nie na ten wpis.

Kobieta, która Cię kocha, napewno nie będzie dążyć do tego żeby od Ciebie cały czas brać. Będzie dążyć do współdziałania, do wyboru, do tego co jest dobre, dla Was obojga. Nie daj się wprowadzić nigdy w poczucie winy, w sytuacji kiedy ona Ci mówi, że jeśli Ty czegoś jej nie dajesz, to inni będą gotowi to dla niej zrobić. Jest to ewidentny znak, że ona z Tobą pogrywa. I wasza relacje dla niej, nie ma wartości. Zawsze powinieneś otrzymywać szacunek od swojej partnerki.

Chce tylko brać, a nic dawać

Prostym znakiem takiego jest zachowania są okoliczności kiedy Twoja partnerka cały czas dąży do tego, żeby to jej potrzeby zawsze zostały zaspokojone, nawet kosztem Twoich. Szybko to zauważysz kiedy stajesz się tzw. żywicielem. Kiedy za każdym razem zapraszasz na kolację, poczęstunek i kiedy tylko Ty zawsze za to płacisz. Oczywiście, Ty prowadzisz w związku i Ty powinnieneś inicjować na początku relacji spotkania. Natomiast jeśli nie widzisz chęci z jej strony w inwestycji w relacje, to już powinien być to dla Ciebie znak.

I nie piszę o tym, żeby ona zaraz musiała Cię również zaprosić do restauracji. Piszę o małych rzeczach, które powinny być dla Ciebie znakiem, jej zaangażowania. Choćby napiwek dla kelnerki, bądź chęć przygotowania coś dla Ciebie. Chęć zrobienia coś dla Ciebie, co pokaże, że jest związana z Tobą. Ale jeśli tylko ona chce brać, brać i brać, to znaczy, że relacja z Tobą jest „grą” z jej strony. Kobieta, która chce Cię wykorzystać, to nigdy na poważnie nie będzie traktować Waszej relacji.

Nie jest emocjonalnie związana

Powinieneś mieć zawsze na uwadze przeszłość swojej partnerki, która dotyczy poprzednich relacji. Jak one wyglądały. Czy Twoja kobieta została przez innych mężczyzn skrzywdzona, a jeśli tak, to jaki jest jej stan emocjonalny. Bo jeśli krzywda wyrządzona w przeszłości, nie została uleczona, to napewno odbije się to na relacji z Tobą.

Taka kobieta, poprzez swój ból oraz przeszłe doświadczenia, nie zaangażuje się emocjonalnie z relacje z Tobą. Będzie w tej relacji, ale tylko może ze względu na to, że nie chce być sama. Natomiast będzie z jej strony „gra”, żeby Cię utrzymać przy sobie. Oraz zapewnić sobie odpowiednie warunki życia. Ale nie będzie wiązać się emocjonalnie, z obawy o ponowną krzywdę. Po prostu wrzuci Cię do jednego worka, tam gdzie są jej byli partnerzy.

Nie będzie ona z reguły okazywać wrażliwości, chęci dawania wartości w relacje z Tobą. Będzie pokazywać swoją niedojrzałość i brak miłości. Gdyż te uczucia są dla niej wrogie, ze względu na nie uleczoną przeszłość. A czego będzie poszukiwać w relacji z Tobą? Napewno benefitów, zapewniających egoistyczne poczucie bezpieczeństwa.

Miej zawsze otwarte oczy i wsłuchuj się w swoją intuicję. Związek powinien być radością w Twoim życiu, a nie cierpieniem. Więc nie pozwól się wciągnąć w żadną grę.

A jeśli szukasz wsparcia, to skontaktuj się z mną.

All the Best,

Sebastian

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *