Goń za budowaniem doskonałości, nie za kobietami

Pewne braki w osobowości, często wpływają na brak świadomego doskonalenia siebie, poprzez budowanie męskiej tożsamości. Owe braki, powodują, że cały czas starasz się udowodnić swoją męskość, poprzez ciągłe zdobywanie. Co z reguły dotyczy pościgu za kobietami. Gdzie każda relacja, daje Ci poczucie, ślepego spełnienia, poczucia zaspokojenia męskiego ego. Zawsze pojawia się pytanie – czy dana relacja, jest tą odpowiednią dla Ciebie i czy jest stworzona we właściwym monecie Twojego życia?

Ważne, żebyś zdał sobie sprawę, że w momencie kiedy jesteś po zakończonej, nieudanej relacji z kobietą. Bądź tylko dążysz do ciągłego zdobywania, przeskakując z kwiatka na kwiatek. To wchodząc szybko w kolejny związek, uciekasz od czegoś, co głęboko może tkwić w Twojej osobowości. Możesz uciekać od poczucia strachu bycia samemu, od tego co powinno już dawno zostać przepracowane.

W każdej opcji napewno tracisz możliwość pracy nad sobą, gdzie powinieneś skupić się, na budowaniu najpierw własnych wartości i doskonaleniu siebie. Powinieneś się skupić na realizowaniu siebie i tworzeniu swojego życia. Ponieważ relacja z kobietą, powinna być dodatkiem do Twojego życia, a nie celem samym w sobie.

Męska tożsamość

My mężczyźni jesteśmy stworzeni do wyznaczania celów i podążania za nimi. I w naszym życiu, istotne jest to, że właśnie nasza natura męska jest odpowiedzialna za tworzenie, prowadzenie. Za wyznaczanie kierunku drogi, którą będziemy podążać, wraz z naszymi bliskimi. Ale żeby zacząć tą drogą iść, to najpierw musisz zbudować swoją męską tożsamość, która zapewni Ci poczucie pewności siebie. Będziesz wiedział, że zawsze sobie poradzisz, niezależnie od okoliczności z jakimi będzie Ci dane się zmierzyć.

W czymś napewno jesteś dobry, bądź najlepszy. I odkrycie tego obszaru, może się okazać, tą droga, którą powinieneś podążać i doskonalić. Okaże się tym procesem, który będzie kreował Twoją rzeczywistość. Tworząc swój świat i realizując siebie, zawsze będziesz przyciągać kobiety, które będą pragnęły być jego częścią. Wybór zawsze należy do Ciebie, którą drogą chcesz iść. Albo będziesz stawiał kobiety na piedestale, albo siebie.

Stawiając kobiety na piedestale, idziesz drogą do nikąd. W tym obszarze tracisz swoją tożsamość, gdzie za każdym razem dostosowujesz się do kogoś. Tylko po to, żeby ta jedna, chciała być z Tobą. Paradoksem jest to, że im więcej czasu dla kobiet poświęcasz, tym mniej jesteś dla nich atrakcyjny. Twój status, buduje w oczach kobiet Twoją atrakcyjność i nie musi być to status finansowy. Każda Twoja „pozycja”, będzie w ich oczach tworzyć atrakcyjność, a tylko dlatego, że będzie pokazywać Twoją niezależność i sprawczości.

Dzienne nawyki

Każdy projekt, czy praca, wymaga produktywnych nawyków. I jak mówi określenie „to na czym się skupiasz, to rośnie…”. To właśnie dobór odpowiednich nawyków, w Twojej codziennej twórczej pracy, jest istotny w realizacji Twojej pasji. Osiągnięcia wyznaczonego celu. I jeśli będziesz się skupiać na zdobywaniu kobiet, bądź realizowaniu tylko ich potrzeb, to sobie sam odpowiedz, gdzie Cię to zaprowadzi.

Jasny wyznaczony kierunek, poparty codziennymi działaniami, będzie Cię zbliżał do celu. A tym celem napewno powinna być Twoja niezależność. Przeciwieństwem rezultatu braku jakiegokolwiek działania, może być to niepokój, depresja. Stany mówiące o tym, że stoisz w miejscu. I zaczynasz się zastanawiać, czy tak ma już wyglądać moje życie? Czy może coś w życiu przegapiłem?

Więc jeśli się skupisz i poświęcisz czas, na kreowaniu swojej drogi w życiu, pokonując codziennie małe kroki. Poszczególne etapy, jakie sobie wyznaczyłeś. To poczucie spełnienia cały czas będzie krążyć wokół Ciebie. Żeby Cię wypełnić w odpowiednim momencie.

Pamiętaj, że Twoje działania oraz Twoje środowisko ma znaczenia. To z kim przebywasz i jak na Ciebie wpływa. Czy produktywnie, czy destruktywnie? Każdy detal w tej układance ma znaczenie. Zastanów się czy ludzie wokół Ciebie mają nastawienie na trwałość, czy na rozwój?

Czas jest tylko jeden i to jak go spożytkujesz, to taki rezultat otrzymasz. Więc nie trać go na bzdury, które nie wpływają na realizację „Ciebie”. Jeśli chcesz rosnąć, chcesz od życia czegoś więcej, to codzienne aktywności i ludzie wspierający Twój rozwój, mają ogromne znaczenie. A zawsze odpowiedni ludzie dostrzegą Twój rozwój i będą pragnąć być częścią Twojego życia.

All the Best,

Sebastian

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *