Powody, dla których powinieneś zostać singlem

Słowo „samotność” odrazu kojarzy się z czymś negatywnym, z czymś, z czym nie chciałbyś się utożsamiać. Często mężczyźni dążą do relacji z kobietą, tylko po to żeby zapełnić pustkę, z którą w danym momencie żyją. Nie zdając sobie sprawy, jak wiele przed nimi pracy powinno zostać wykonanej. Żeby wpłynąć na lepszą swoją przyszłość.

Jako mężczyzna, są rzeczy, na których powinieneś się skupić, zanim zaczniesz zajmować się nad relacjami z kobietami. W przypadku Twojej samotności, ostatnią rzeczą, jaką powinieneś zrobić, to wejść w związek bez odpowiednich fundamentów. I żeby było to dla Ciebie jasne, ten wpis nie dotyczy, tego żebyś został singlem na zawsze. Dotyczy pewnych obszarów, na które musisz zwrócić uwagę, w celu przepracowania ich, dla dobra Ciebie. Dla dobra Twojej przyszłej egzystencji, która będzie powiązana z Twoją niezależnością.

Jeszcze nie masz stabilności finansowej

Pierwszym powodem, bardzo istotnym, jest Twoja stabilność finansowa. Jako doświadczony kolega, zapewniam Cię, że ten obszar jest dla Ciebie fundamentem, zapewniającym Twoją stabilną przyszłość.

Często możesz zauważyć, jak młodzi mężczyżni w wieku dwudziestu paru lat, wchodzą już w związek małżeński. Nie mając własnej stabilności finansowej. Przychodzą na świat dzieci. Biorą wspólnie kredyt na dom, samochód i inne bzdury. I w sytuacji kiedy przychodzi do rozstania, bądź pragną oni zmiany, to zostają z ręką w nocniku. Ponieważ są uzależnieni finansowo od swojej wybranki. Tkwią w chorych relacjach, gdyż nie stać ich na zmianę. Bądź rozstanie, powoduje u nich destabilizację finansową, na długi okres życia.

Z drugiej strony, przy budowaniu relacji z kobietą, powinieneś zwrócić uwagę na istotną rzecz. Jeśli umawiasz się na randki z dziewczynami, kiedy jesteś spłukany oraz bez żadnych środków do życia. To jest duże prawdopodobieństwo, że taką samą kobietę przyciągniesz do swojego życia. W takiej sytuacji, jesteś w miejscu, w którym potrzebujesz stabilności finansowej i mocno zaczynasz wartościować to, co dana kobieta ma. Zaniżając swój poziom życia. I w sytuacji, kiedy dojdziesz do tego wyższego szczebla swoich sukcesów, finansów. To może, tak się zdarzyć, że relacji z dotychczasową kobietą, już nie będziesz chciał. Ponieważ tak naprawdę, nigdy nie chciałeś być z taką osobowością.

Dobrym przykładem są celebryci i ich poczynania, w których widzimy sytuacje, gdzie osiągając swoje sukcesy, wyższe poziomy życia, doprowadzają do rozstań. Odchodzą od dotychczasowych partnerów. I można różne mieć na ich temat zdanie, natomiast odchodzą od nieudanych związków, gdyż będąc już na poziomie swoich aspiracji, chcą tworzyć relacje z tymi osobami, o których zawsze marzyli.

Więc jeśli zaczynasz się spotykać z kobietą, kiedy nie masz stabilności finansowej, to powinieneś zadać sobie kilka pytań. Czy będziesz z nią, kiedy Twój finansowy poziom życia się znacząco poprawi? Jeśli nie to nie powinieneś jej zawracać głowy, ani tracić swój cenny czas na randki. Również to, czy dana kobieta, nie wpłynie destrukcyjnie na Twoje życie? Czy chęć budowania relacji z Tobą, nie ma głębszego dna?

Nie masz ustalonego swojego celu

Zdaje sobie sprawę, że teraz każdy pisze i mówi „znajdź swój cel i go realizuj”. Może wydawać Ci się, że to jest banał i nie każdy musi mieć ustalony cel. Oczywiście, nie musi, ale zwróć uwagę, na tych którzy tego nie mają i czy tak chcesz żyć.

Twój cel na życie, na realizacje siebie, powinien być Twoim priorytetem. Napewno, nie relacja z kobietą powinna być celem w samym sobie. Kiedy w jakimś momencie, zaczynasz siebie realizować, to początek relacji z kobietą, może zacząć wpływać destrukcyjnie na urzeczywistnienie Twoich pragnień. Szczególnie wtedy, kiedy nie masz jeszcze, ustawionych mocnych fundamentów, tworzenia swojej przyszłości.

Ważne, żebyś zrozumiał, to, że jeśli nie wiesz jeszcze gdzie będziesz podążał w swoim życiu, jak ścieżkę obierzesz. To nie będziesz wiedział, z kim powinieneś podążać po niej. Jest wielu mężczyzn, którzy cierpią w toksycznych relacjach, niezdrowych związkach małżeńskich. Nie otrzymując tego na co zasługują. A ze względu na to, że nie mieli odpowiednio ustalonego celu, odpowiedniej wizji swojego życia i wybrali tą nie odpowiednią kobietę. Gdzie nie tylko dana kobieta ich wpływa negatywnie na ich życia, to jeszcze wpływa na niedole w ich życiu.

Jako mężczyzna musisz się nauczyć, jak dobrze kobietę dobierać do swojego życia. Ponieważ relacja powinna być uzupełnieniem Twojego bytu. Powinna wpływać jeszcze silnej na realizację celu. I warto wspomnieć to, że zawsze podążanie za realizacją swoich celów, będzie budować duże pokłady szacunku do Ciebie, jaki będziesz otrzymywać od kobiety. Nigdy nie będziesz miał problemu z tym, żeby odejść od relacji, na którą nie zasługujesz. Jeśli ona Cię nie będzie szanować, to nigdy Cię nie będzie kochać.

Każdy z nas ma swoje mocne strony i zadaniem każdego mężczyzny, jest odkrycie ich i realizowanie. Znajdź swój drogowskaz w życiu, który wpłynie na Twoją stabilizację finansową, na szacunek do Ciebie, na zdrowe relacje i co najważniejsze, na Twoją męską energię.

Nie przepracowałeś swoich traum

Warto zdać sobie sprawę, że z reguły, nas mężczyzn, nikt tego nie uczy, jak sobie radzić z naszymi emocjami, skutecznie i efektywnie. Jeśli w swoim życiu nie miałeś odpowiednich wzorców, takich jak relacje z tatą, dziadkiem, bądź wujkami, to raczej szkoła Cię tego nie nauczyła. Nauczyły Cię pewnie błędy, konsekwencje ich podjęcia, z którymi się teraz mierzysz.

Wiele Twoich pomyłek związanych z relacjami, nawet pomyłek związanych z realizacją Twojej kariery zawodowej, wynikają z Twoich nieprzepracowanych traum. Z nie uzdrowienia siebie. Dlatego jest ważne, żebyś pozostał z singlem dopóki, dopóty nie przepracujesz swoich braków.

Wchodząc w jakąkolwiek relacje, w sytuacji kiedy się nie wyleczyłeś, powodujesz jeszcze gorsze konsekwencje dla siebie w przyszłości. Gdyż w sytuacji, kiedy nie potrafisz być sam, to dążysz do bycia z jakąkolwiek kobietą. Gdzie relacja z nią, może być ogromną pomyłką. Nie zdrową relacją dla Ciebie, bądź dla niej. W fazie bycia potrzebującym, nie zważasz na jej problemy emocjonalne i destrukcyjne okoliczności, które przyciągasz do swojego życia. A w konsekwencji, pojawienia się na przykład dziecka z takiej relacji, jesteś ugotowany na pewien okres swojego życia. Nieświadomie tworzysz sobie więcej problemów.

Ważne jest żebyś nie dążył do relacji z kobietą, gdy wiesz jakie obszary musisz przepracować nad sobą. Odnajdź te braki, które napewno zauważysz na podstawie porażek i napraw się. Idź do specjalisty terapeuty, do coacha od relacji, czytaj książki, słuchaj ekspertów w danej dziedzinie. Podążaj za tym procesem, który pomoże Ci zbudować Twoją męską tożsamość. Osobę, która będzie w pełni kompletna emocjonalnie.

Twój kompletny stan emocjonalny, pomoże Ci realizować sukcesy w życiu i wpływać na budowanie zdrowych relacji.

Męskość

Reasumując, głównym czynnikiem, który powinieneś mieć w głowie w procesie bycia singlem, jest Twoja męskość. To jak na nią wpływasz i jak ją budujesz. Mężczyźni nie osiągają swoich sukcesów w życiu, w relacjach, bądź zmagają się z rzeczywistością, gdyż brakuje im męskiej energii. Zwróć uwagę, że te wszystkie rzeczy opisane, jak stabilność finansowa, realizacja swoich celów, przepracowanie swoich braków, są związane z Twoją męskością. Zbudowanie Twojej pewności siebie, poczucia własnej wartości i odpowiedzialności, są fundamentami tej energii.

Aż do momentu, nie osiągnięcia przez Ciebie tych rzeczy, zostań singlem i nigdzie się nie spiesz. Zwróć uwagę, że mając nawet 35 lat, gdzie jesteś w pełni samodzielny, gdzie jesteś niezależny finansowo. Skontrowany na własnym rozwoju, mam tu na myśli również Twoje zdrowie. To zapewniam Cię, że jesteś najatrakcyjniejszym wyborem dla kobiet. Jesteś w ich oczach kompletnym mężczyzną. I przyciągniesz do swojego życia, kobietę, która będzie wartościowa dla Ciebie.

Jeśli masz za sobą, trudny bagaż doświadczeń, pewne rzeczy masz nie uregulowane, to nie zajmuj się teraz kobietami. Skoncentruj się na sobie i na zbudowaniu nowego, stabilnego życia. Gdzie będąc sam, będziesz miał odpowiedni czasu i przestrzeń, do odkrycia siebie na nowo. Niech praca nad męską energią, Twoimi obszarami do rozwoju, pracuje na Twoją przyszłość.

All the Best

Sebastian

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *