3 czerwone flagi podczas randek z kobietami

Czytając tytuł, zapewne pojawił się uśmiech na Twojej twarzy, spowodowany tym, że cyfra 3, jest zdecydowanie nie trafiona. Oczywiście masz rację. Czerwonych flag, dotyczących zachowania kobiet jest o wiele więcej. I pewnie masz swoje typy, na podstawie własnych doświadczeń. W tym wpisie, chcę zwrócić uwagę, w mojej ocenie, na te najważniejsze, które możesz przeoczyć, bądź nie być świadom, w początkowym okresie relacji.

Często się zdarza, że pierwsze Twoje etapy randek, są na tyle emocjonujące, gdzie zauroczenie nową kobietą w znaczącym stopniu może przyćmić pewne sygnały, świadczące o jej deficytach. Czasu nigdy nie odzyskasz, więc świadomie obserwuj negatywne zachowania kobiety, które przyszłości mogą przysporzyć Ci wiele nieprzyjemnych chwil.

Te, które tutaj wymieniam, są związane z kobiecym stanem emocjonalnym. Gdzie Twoim wyznacznikiem przy budowaniu relacji, powinna być zawsze kobieta, która jest zrównoważona emocjonalnie. Ponieważ tylko wtedy, będziesz mógł w spokoju realizować swoje cele, dla zapewniania Wam lepszej jakości życia, jeśli miałby powstać dłuższy związek. Więc poświęć chwilę i się zapoznaj.

Nie zakończyła w głowie poprzedniej relacji

Może Ci się wydawać, co to ma za znaczenie. Przecież nikt nie lubi swoich byłych. Uwierz mi, że ma to ogromne znaczenie dla Ciebie i Twojej inwestycji w relację. Na własnym przykładzie, to przeżyłem. Spotykałem się z dziewczyną, która trzy miesiące wcześniej zakończyła związek. Przez nasz okres spotykania, a trwał tylko 3 miesiące, cały czas emanowała smutkiem i niezadowoleniem. Rzadko miałem poczucie, że chce inwestować w naszą znajomość. Gdyż w głowie nie zakończyła poprzedniej. Wszystkie sygnały świadczyły o tym, że nie chce być ze mną. Byłem lekarstwem na jej ból.

Jeśli u kobiety poprzednia relacja nie została emocjonalnie zamknięta, to zapewniam Cię, że nie będzie otwarta i pełni oddana, na związek z Tobą. Nawet jeśli ona twierdzi inaczej. Dlatego, zawsze zwracaj uwagę na czyny, a nie na jej słowa. Jeśli widzisz u niej, że emocjonalny bagaż z poprzedniej relacji ją przytłacza, to znaczy, że cały czas jest z nią związana. Nawet jeśli ona odeszła z poprzedniego związku, to i tak może nie być w pełni wyleczona. Stara się uciekać od tego bólu w związek z Tobą, co tylko rani Ciebie. Nie pozwól na to.

Jeśli czujesz i widzisz w zachowaniu, sygnały, które świadczą o tym. To jak najbardziej ten temat musisz zaadresować do niej. Napady jej złości, rozgoryczenia, negatywnej postawy wobec życia, wskazują na jej wewnętrzne cierpienie. Szczególnie w sytuacji, kiedy negatywne wyraża się o poprzednim mężczyźnie. Bądź utrzymuje kontakt z byłym. Nie możesz czekać, ani tracić swojego czasu. Na początku relacji, Twoim zadaniem jest poznać ją jak najlepiej. Musisz poznać jej przeszłość dotyczącą poprzednich związków. Zadawaj pytanie, rozmawiaj i obserwuj.

Problemy z ojcem

Kolejnym czerwonym znakiem do zakończenia relacji, bądź nie wchodzenia w nią, są jej problemy z ojcem. Kiedy słyszysz od kobiety, że nienawidzi swojego taty, to odrazu zakończ relację. Jest to ogromna czerwona flaga. Zapewniam Cię, że taka kobieta ma bardzo zaburzone wzorce na temat mężczyzn.

W trakcie spotykania się, w jednym momencie czujesz, że jej na Tobie zależy, że inwestuje w waszą relację. Natomiast nagle, traktuje Cię jak śmiecia, gdzie wylewa całą swoją złość za przeszłość, jakiej doświadczyła. W takiej relacji cały czas będziesz miał poczucie, że Ty jesteś winny. Gdzie będziesz chciał, za każdym razem znaleźć rozwiązanie i ją tylko zadowolić.

Różne mogą być powody i okoliczność, takiego jej zachowania. Natomiast Ty nie jesteś specjalistą od leczenia i naprawiania jej. Nawet, nigdy tego nie próbuj. Często takim zachowaniom kobiet, przypisuje się Borderline. I to jest już zadanie należące do specjalistów.

Również problemy z ojcem mogą dotyczyć, tego, że w jej życiu tato był tylko obrazem w domu. Gdzie żył i funkcjonował w jednym środowisku z córką, natomiast stery i rządy przejęła mama. Gdzie w trakcie dorastania córki, mama cały czas pokazywała lekceważący stosunek do męża. Dorastając w takim środowisku, kobieta przejęła ramy swojej mamy, w których mężczyźni nie mają nic do gadania. I Ty w takiej relacji, otrzymasz takie same pokłady szacunku. Wchodząc w jej ramy życia.

Szczególnie musisz zwrócić uwagę, jeśli jesteś z kobietą, która ma powyżej 30 lat. I jeśli nadal z każdą bzdurą dzwoni do mamy i się z nią konsultuje, gdzie ojca w jej życiu już nie ma. To powinien być to dla Ciebie czerwony sygnał. Jej stosunek do taty, jest wyznacznikiem tego jak w przyszłości, będzie Ciebie traktować. Jak to mówią, jaka mama – taka córka. Zwróć uwagę na jej mamę, jeśli tylko przez nią była wychowywana, to z pewnością ma problemy emocjonalne.

Królowa dramatu

Związek zawsze powinien być dla Ciebie pozytywnym wypełnieniem Twojego życia. A nie kolejnym problemem. Więc nigdy nie wchodź w relacje z królową dramatu. Bo zrujnuje Ci Twój pozytywny świat. Będziesz dla niej tamponem, który będzie wchłaniał jej każdy problem.

W takiej relacji, jesteś tylko po to żeby ona mogła za każdym razem, wylać na Ciebie swój negatywny stosunek do otaczającego ją środowiska. Zawsze będzie Cie zalewać swoimi problemami, narzekaniem na innych i na każdą okoliczność jaką napotkała. A tylko dlatego, że ona uwielbia ten stan, wręcz jest od niego uzależniona. Jeśli coś się dzieje pozytywnego w jej życiu, to jest to negatywny dla niej znak. Ona musi kreować dramat w swoim życiu, żeby normalnie funkcjonować.

Często powtarzam, żebyś miał na uwadze, jaką wartość kobieta do Twojego życia może wprowadzić. Nie może być to dla Ciebie tylko seks. Relacja z królową dramatu, nic pozytywnego do twojego życia nie wniesie. A napewno stłumi Twoją pozytywną postawę. Gdzie każde Twoje rozwiązanie będzie złe i nie akceptowane przez nią. A do realizacji swoich marzeń, tego raczej nie chcesz.

Relacja zawsze powinna być oparta na współpracy, na wzajemnym wsparciu. Natomiast, jeśli tylko Ty jesteś wsparciem dla niej i z drugiej strony tamponem. To jak najszybciej odejdź z takiej relacji. Nie potrzebujesz kolejnych dramatów w swoim życiu.

All the Best,

Sebastian

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *