Męska atrakcyjność rośnie dzięki zapewnionej przestrzeni

W większość relacji damsko męskiej, kiedy dwoje osób zaczyna się spotykać, to często koncept przestrzeni, jest przez nich pomijany. Zobacz na swoim przypadku, jak rozpoczynałeś relację z kobietą. Pierwsze Twoje kontakty, zapewne były tak emocjonalnie pozytywne, że tylko dążyłeś do częstego spotykania. Zapominając o swojej i jej wolności.

Zwróć uwagę na paradoks, gdzie z jednej strony chcesz być wolny i mieć swoją przestrzeń. A z drugiej strony pragniesz być z kimś blisko i często. Zapewnienie przestrzeni w relacji powinno być dla Ciebie istotne i nie tylko na pierwszych jej etapach. Również to dotyczy, długich relacji. Wiedz jedno, że dla kobiety, stajesz się mniej atrakcyjny, gdy nie jesteś w stanie zachować odpowiedniego dystansu. Stajesz się potrzebujący i nie zapewniasz jej przestrzeni.

Moc atrakcyjności

Atrakcyjność nie rośnie w bliskości, tylko odpowiednim zachowanym dystansie. Kiedy przyduszasz kobietę, swoją obecnością, to ona zaprzestanie się koncertować na Tobie. Natomiast jeśli dasz jej przestrzeń, to wtedy jej wskaźnik koncentracji przechodzi z niej, na Ciebie. Jest to cykl zdrowej relacji, gdzie jest zachowany balans. I nie jest to łatwy proces, kiedy Twoja partnerka, bardziej dąży do intymności, niż Ty.

Przeciwnie, kiedy Ty jesteś osobą niepewną siebie, samotną, często miewasz stany zaniepokojenia, to nie zaakceptujesz konceptu przestrzeni. Będziesz dążył to bliskiej relacji, z powodu swoich braków. Z reguły mężczyźni, o wiele szybciej się zakochują, niż kobiety. Wpływ na Twoje zachowanie, ma zapewne brak pewności siebie, gdzie w relacji to ty jesteś tą osobą, zawsze dostępną.

Twoja praca

Czy jest to dla Ciebie nowa relacja, czy dwudziestoletnie małżeństwo, to musisz nauczyć się zapewnienia przestrzeni i wprowadzenia jej do swojego życia. Do przezwyciężenia tego problemu, musisz aktywnie zmuszać się do zachowania dystansu, nawet jeśli to miało by być dla Ciebie bardzo niekomfortowe. Ponieważ, Twoja kobieta to wyczuje i Twoja zdolność, do gwarancji przestrzeni, jest odzwierciedleniem Twojej siły mentalnej i charakteru. Nic bardziej, nie wyłączy Twoją kobietę, niż utrata jej wolności i przytłaczającej jej relacji z Tobą.

W momencie, kiedy stajesz się przewidywalny, to jest to moment, kiedy stajesz się dla niej nudny, nieekscytujący i nieatrakcyjny. Kiedy żyjesz w pełni i aktywnie, element przestrzeni w związku, naturalnie zapewniasz. Ponieważ skupiasz się w pierwszej kolejności, na realizacji swoich celów, a nie na relacji. Zawsze powtarzam, że jeśli jesteś w początkowej fazie relacji, to nie spotykaj się za często. Góra dwa razy w tygodniu.

W przypadku dłuższej relacji, nawet jak już mieszkacie razem. To element przestrzeni, powinien być zapewniony przez Ciebie. Zapewniasz wtedy, kiedy: nie pracujesz z nią, spotykasz się z Twoimi przyjaciółmi, skupiasz się na swoim hobby, na realizacji osobistych celów. Zawsze dbasz o to, żeby Wasza relacja nie była jedynym celem w samym sobie.

Zapamiętaj jedno, że Twoja relacja z kobietą, nigdy nie powinna być obowiązkiem. Nic nie jest bardziej, nie atrakcyjnego, niż zmuszanie kobiety do bycia z Tobą, cały czas. Szczególnie wtedy, kiedy otrzymujesz od niej sygnały, że pragnie przestrzeni dla siebie. Jeśli Twoja atrakcyjność ma rosnąć w oczach Twojej kobiety, to musisz zapewnić element dystansu w związku. Nawet jeśli to będzie jedyna rzecz, najbardziej niekomfortowa dla Ciebie.

All the Best,

Sebastian

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *