Nigdy nie goń za relacją z kobietą

Historia zawsze kończy się podobnie. Następuje moment w relacji, kiedy masz poczucie, że Twoja partnerka się oddala. Intuicja daje Ci znaki, jej lekceważącego stosunku do Ciebie. Gdzie zaczynasz czuć dyskomfort. Odczuwasz, że to się już dzieje od kilku tygodni, a tak naprawdę może już trwać dłużej. I ona nagle odchodzi, mówiąc o różnych powodach, które i tak już nie mają znaczenia. Decyzję już podjęła.

Powinieneś przyswoić jedno, że kiedy kobieta decyduje się na odejście, kiedy zaczyna kreować dystans, to znaczy tylko jedno. Tracisz w jej oczach, swoją atrakcyjność. Jeśli jesteś w związku małżeńskim, to przestaje z Tobą uprawiać seks. Robi wszystko, żeby nie być blisko Ciebie. Stajesz się dla niej obojętny.

W większości przypadków, powodem takiego zachowania, jest to, że zbyt mocno gonisz za relacją. Zauważ pewne okoliczności, które mogą świadczyć o tym, że może jesteś na każde zawołanie, może jesteś zawsze dostępny. Może zbyt często i dużo, piszesz do niej. Na jej jedną wiadomość, odpisujesz wieloma. Bo jeśli Ty jesteś osobą, która cały czas dzwoni, organizuje spotkania i zaprasza na randki, to znaczy, że nie budujesz poziomu atrakcyjności we właściwy sposób.

Natomiast, kiedy spowodujesz to, żeby to raczej kobieta przyszła do Ciebie. Gdzie poczuje, że relacja z nią, nie jest Twoim celem. Zauważy, że Twoją pogonią, tylko i wyłącznie, są wyznaczone cele (zdrowie, biznes, rozwój osobisty). Zapewniam Cię, zawsze będzie Cię inaczej odbierać. Będziesz dla niej wyzwaniem i będzie dążyć do spędzenia większej ilości czasu z Tobą. Bo to ona, będzie chciała być częścią Twojego życia. 

Jeśli jesteś łatwą zdobyczą  i zachowujesz się jak potrzebujący facet, to zawsze będziesz dla kobiety przewidywalny. Pamiętaj, że u kobiety w głowie, występują burze emocjonalne i oczekuje, że relacja z Tobą, zapewni jej różnorodność tych stanów. Kobieta nie będzie się troszczyć o Ciebie, ani jak długo relacja trwa. Będzie się troszczyć o to, jak się przy Tobie czuje. A jeśli będzie wiać nudą, to nie zostanie.

Jak sobie z tym radzić? Po pierwsze powinieneś poznać naturę bestii. Musisz wiedzę na temat natury kobiet zrozumieć i zaakceptować. Dobrze żebyś też, dążył do tego, żeby Twoje życie było dobre i pozytywne. Żebyś nie był zdenerwowany i sfrustrowany relacją, która nie ma przyszłości, przez to, że nie rozumiesz kobiet. 

To tylko zależy do Ciebie. Od Twojego stanu umysłu. Czy masz postawę na rozwój, czy na trwałość? Czy chcesz rosnąć i się rozwijać?

Jeśli tak, to zawsze znajdziesz sposób, żeby wiedzę posiąść i bestię pokonać. Innego sposobu nie ma. Nikt za Ciebie, o to się nie zatroszczy. Tylko odpowiednie działania będę Cię przybliżać, do pragnień. Chcesz mieć zdrową relację, to najpierw się naucz jak budować swoją atrakcyjność.

Jeśli szukasz wsparcia, skontaktuj się ze mną.

All the Best,

Sebastian 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *