„Brak kontaktu” – nie działa

Zdarza się czasami, że dana osoba, która wdrożyła zasadę „brak kontaktu”, zaczyna narzekać, że nie działa. Wręcz ma żal, że ich była partnerka, nie zrobiła nic w temacie powrotu. Z irytacją wchodzi w polemikę, że stracił czas.

Jak stracił czas? …… Zasada „brak kontaktu” jest cały czas, NAJLEPSZYM rozwiązaniem, po rozstaniu. Kiedy zostałeś odrzucony, co masz innego do zrobienia? Zastanów się, co poza tą regułą. Zostaje Ci, poniżanie i uganianie się za ex, bądź jeszcze odgrażanie.

Zrozum jedno, że jeśli twoja była partnerka, podjęła decyzję o odejściu, to ostatnim jej marzeniem jest, WIDZIEĆ CIĘ. Kobieta, która odchodzi, pragnie żeby ten proces był dla niej, w jak najmniejszym stopniu dramatyczny. Napewno nie chce oglądać, jak błagasz, płaczesz i prosisz, żeby jeszcze raz to rozważyła. Każda Twoja wizyta u jej boku, sprawiała by przeżywanie na nowo tego procesu, który nie jest łatwy i dla niej. Więc ona, nie chce Cię widzieć i słyszeć.

„Brak kontaktu” jest dla osoby, która została odrzucona. Po to żeby poprzez ból, nastąpiła zmiana. Zwróć uwagę, że duże zmiany, w życiu są z reguły podyktowane jakimś dramatem, jakąś tragedią. Jeśli dla Ciebie, jest to mocna zmiana w życiu, to musisz zaufać temu procesowi. Nie jest to złota reguła i nie zawsze działa, w kontekście powrotu ex. I nikt nie jest w stanie dać gwarancji, czy zadziała. Warto zrozumieć kwestie dotyczące, różnorodności emocji kobiet.  W jednej chwili Twoja ex, może za Tobą tęsknić, a zaraz po tem, nie. Nikt nie jest w stanie przewidzieć, danych jej reakcji. I jak pewne działania, na nią wpłyną.

Natomiast, sposób w jaki zakończył się związek, może mieć znaczący wpływ jak była partnerka, będzie Cię postrzegać. Jeśli błagałeś i błagałeś, to teraz się cofnij. Ponieważ błaganie kogoś, by był z Tobą, to pokazanie, że decyzja została dobrze podjęta. Kiedy wśród kobiet zachowujesz się zbyt emocjonalnie, to Cię opuszczają. Kobiety w głębi duszy są emocjonalne i chcą być z kimś, kto potrafi sobie poradzić w każdej ciężkiej sytuacji w sposób logiczny i rozsądny, żeby być dla nich oparciem.

Ten proces jest dla Ciebie i tylko dla Ciebie. Musisz to wykorzystać, aby rozwijać  swój charakter. Męski charakter. Twój charakter jest tym, w czym się zakochują. Nie musisz być mega przystojniakiem, czy dobrze umięśnionym facetem, natomiast musisz być silny emocjonalnie. I żeby to wypracować, to się ucz.

Czytaj książki, szukaj i oglądaj mentorów, nawet na YouTube. Pracuj z coachem. Socjalizuj się z nowym środowiskiem, wyjdź do ludzi i poznawaj nowe relacje. Bądź w środowisku mądrzejszych od siebie i się ucz od nich, nieraz tylko słuchając. Ucz się tego, w czym jesteś słaby i w czym chcesz się doskonalić. Koncentruj się na tych obszarach, które wpłyną na pozytywną Twoją zmianę.

Szukasz wsparcia, odezwij się do mnie

All the best,

Sebastian

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *