Czego pragną kobiety w relacji damsko męskiej?

Czego tak naprawdę, kobiety chcą od mężczyzn? Zanim nawiąże do mojej subiektywnej oceny, to zacznę od rozjaśnienia tego, jakie są znaczące różnice, w energii męskiej i energii kobiecej. Warto to zrozumieć, gdyż brak wiedzy na ten tamat powoduje, że większość z mężczyzn błąka się ślepo, podczas pierwszych randek, czy późniejszych relacji, które nie wypalają. Gdzie zastanawiają się, gdzie leży problem, po mojej stronie, czy po jej.

Nikt tego nie uczy i jeśli chcesz być lepszy w tej całej układance, to musisz mieć tą wiedzę i się doskonalić. Po krótce wyjaśnię kilka kwestii.

Kobieta, dzięki swojej energii, jest prowadzona przez swoją emocjonalność. Mózg jej, jest skonstruowany do tworzenia relacji, przeżywania jej. Męska energia, jest całkowicie czymś innym. W dużym skrócie. Męskość zawsze dąży do podążania i osiągania wyznaczonych celów. Mózg mężczyzny, jest skonstruowany do myślenia logicznego i analizowania. Jeśli np. zaczynasz traktować kobietę jak faceta (różnice energii), gdzie uważasz, że powinna się tak samo zachowywać jak Ty, tak samo postępować, działać i realizować wyznaczone cele dla zapewnienie bytu, to zapewniam Cię, że jesteś w czarnej dupie. To nie jest jej rola. Temat na inny wpis.

Natomiast, jeśli chcesz być dobry w relacjach z kobietami, jak wpływać na relacje, to musisz dokładnie wiedzieć, czego one tak naprawdę pragną. I to nie jest jakieś „rocket science” i nie odkryje tutaj, rzeczy, o których wcześniej nie słyszałeś. Natomiast, implementacja tych wszystkich, istotnych kwestii, wpływa na różnorodność bodźców emocjonalnych, które kobieta zawsze będzie pożądać od mężczyzny. Więc zaczynam:

  • Pewność siebie – jest kluczowa i jak wiesz otwiera wszystkie drzwi do kobiety. Bez niej, żadna kolejna cecha nie będzie miała znaczenia. To jest fundament, do budowania więzi emocjonalnej, do budowania jakiejkolwiek relacji.
  • Humor – każda kobieta uwielbia przebywać w towarzystwie mężczyzny, który potrafi ją rozśmieszyć. Jak doskonale wiesz, kobieta ma różne stany emocjonalne, od pozytywnych do mega negatywnych. Natomiast umiejętność, zmiany negatywnego nastroju u kobiety, na wesoły, jest zawsze przez nią doceniany.
  • Obojętność – jeśli nad tym się zastanowisz, to zwróć uwagę, na mężczyzn goniących za kobietami i jak oni z reguły kończą. W przeciwieństwie do tych, „obojętnych”, za którymi właśnie gonią kobiety. Autentyczne poczucie i umiejętność pokazania, że kobieta w Twoim życiu, nie jest celem. powoduję, że bardziej Cię ona pragnie. Kobieta chce być częścią Twojego życia, ale nie samym celem. Ty tworzysz ramę, do której kobieta aspiruje i podąża za Tobą. Bycie obojętnym, nie znaczy oczywiście, że masz kobiet nie szanować i być dupkiem. Znaczy, że pilnujesz i realizujesz swoje wyznaczone cele, a kobieta jest dodatkiem do Twojego życia. Nie skupiasz się jedynie na niej. W przeciwnym razie, jesteś potrzebujący, kobiety takich facetów nie szanują i nie są z nimi.
  • Nieprzewidywalność – związana z ekscytacją. Dotyczy tego, czego kobieta w Tobie, nie jest w stanie przewidzieć. To, że raz zachowujesz się dobrze, a raz niebezpiecznie. To, że zapewniasz jej weekend mrożący krew w żyłach, a póżniej znikasz. Cały czas budujesz atmosferę, w której, dla kobiety jesteś wyzwaniem. Pamiętaj co przychodzi łatwo, nigdy nie jest wartościowe. Jeśli zapewniasz nieprzewidywalność, jesteś tą osobą, przy której kobieta się nie nudzi. Gdy jest przy Tobie, to czuje ekscytacje i nie wie do końca, co ją spotka.
  • Ostry seks – jeśli dasz kobiecie, głęboko intymny, ostry seks, który będzie regularny, to Cię zapewniam, że ją w sobie rozkochasz. Nie ma kobiety, która tego nie pragnie. Gdy będzie miała to z Tobą, ze swoim partnerem, to raczej, nie przyjdzie jej do głowy, żeby iść do łóżka z kimś innym. Jak jej zaspokoisz najskrytsze pragnienia, będzie Ci oddana. Oczywiście, jeśli będziesz to robić regularnie.

Są również inne aspekty, które wpływają na Twoją atrakcyjność. O których sam doskonale wiesz, jak: Twój wygląd, ubiór, status społeczny, zapewnienie poczucie bezpieczeństwa, pieniądze. Ale to nie są, te same czynniki, które bodźcują ją emocjonalnie. Jeśli występują same, bez: pewności siebie, humoru, obojętności, nieprzewidywalności, ostrego seksu, zawsze po jakimś czasie wprowadzą nudę i stagnacje w związku. Co doprowadzi do tego, że kobieta znajdzie kogoś, kto ją rozpali.

Zwróć uwagę, że cechy które wypisałem i które muszą iść w pakiecie, zawsze będą wpływać na tysiące emocjonalnych stymulacji u kobiety. Owe emocje, będą powodować uzależnienie od Ciebie i pragnienie bycia z Tobą.

Zastanów się, co wg. tej listy musisz w sobie poprawić i po kolei pracuj nad każdym obszarem. Przekonasz się sam, jak Twoje relacje będą inne i jak kobiety będą inaczej Cię traktować. Jak bardzo będą chciały być częścią Twojego życia. Dąż do tego, żeby się doskonalić i być najlepszą wersją siebie. Najbardziej wartościowym facetem, który rozumie potrzeby kobiet.

All the best,

Sebastian

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *