„Brak kontaktu” po rozstaniu – sygnały, że jednak działa

Brak kontaktu, nie tylko działa na Ciebie, gdzie codziennie walczysz z sobą o przetrwanie, ale również wpływa na Twoją Ex. Uwierz mi, że ma na nią silny wpływ. Po pierwszych, bądź dwóch tygodniach, zaczyna się zastanawiać, co u Ciebie się dzieje, jak się czujesz. Jeżeli utrzymasz „brak kontaktu”, zaczniesz obserwować kilka znaków:

  • ex zaczyna pisać do Ciebie, o jakieś przypadkowe bzdury, niedokończone sprawy jakie były między Wami;
  • dzwoni do Ciebie przez pomyłkę, przypadkowo, bądź żeby pogadać o bzdurach (co u Twojego psa, jak tam rodzeństwo, itd.);
  • zaczyna wrzucać lajki na twoje posty z mediów społecznościowych, kiedy przedtem tego nie robiła.

Tak naprawdę, będzie chciała wiedzieć, jak sobie radzisz w tej sytuacji. Na początku, to wszystko, może Cię dezorientować, ponieważ możesz zacząć myśleć, że ona chce wrócić. Pomyślisz, że to idealny moment na na randkę.

Weź to na spokojnie, ponieważ to nie znaczy, że Twoja ex, chce powrotu. Ona bada sytuację, co może wynikać, że tylko chce się dowiedzieć jakie jest Twoje samopoczucie. Z drugiej strony, może być zainteresowana, żeby zacząć wszystko od nowa. Napewno nie ignoruj tych sygnałów.

Po prostu weź trochę czasu na odpowiedź, a następnie pokaż jej, że pracujesz nad sobą. Siłownia, nowy biznes, awans w pracy, rozwój pasji. A dlaczego? Żeby wiedziała, że jesteś na ścieżce rozwoju. Ona chce się dowiedzieć, czy siedzisz i się użalasz nad sobą, czy zachowujesz się jak mężczyzna o wysokiej wartości. Dlatego Twój rozwój osobisty, jest tak istotny. To jest to co sprawia, że kobiety chcą wrócić do byłych. Chcą być pewne, że facet nie oszalał bez niej, że potrafi sobie zawsze poradzić.

Na spokojnie obserwuj, co się dzieje w inicjowanych kontaktach przez ex. Czy ona naprawdę, chce coś zacząć od nowa? I jeśli chodzi o spotkanie, to raczej ona powinna go zainicjować, gdzie będziesz mógł zobaczyć jej prawdziwe intencje. Poza tym, dlaczego Ty miałbyś to robić? Jeżeli to ona podjęła decyzję i Cię zostawiła. Teraz ona powinna działać i Cię odzyskać. Twój czas jest ograniczony. Niech Ci pokaże, że odejście mogło być jednak błędem.

Nie daj się wciągnąć w emocje. Co było to było i to musisz zamknąć. Przy spotkaniu nie wracaj do przeszłości, jesteście innymi ludźmi. Skup się na tym co jest teraz, pozytywnie rozmawiaj o tym co się dzieje teraz w Twoim życiu. Ciesz się chwilą. Pamiętaj, że na nowo budujesz Twoją atrakcyjność w jej oczach, gdzie już jesteś innym mężczyzną.

I na sam koniec. Powinieneś odpowiedzieć sobie sam na kilka pytań:

  • Czy jest sens odzyskiwania kogoś, kto od Ciebie odszedł, a nie przepracował problemów z Tobą?
  • Czy naprawdę chcesz wrócić do ex, po Twoich przepracowanych zmianach?
  • Co Twoja ex wniesie do Twojego życia, które teraz jest inne?

Jeżeli potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się ze mną.

All the best,

Sebastian

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *