Jak odzyskać Ex, po rozstaniu?

Jeśli byłeś porzucony przez kobietę, to zapewne, zdażyło Ci się, w takiej sytuacji, zastanawiać się, czy jest jakiś sposób na jej odzyskanie?  Co teraz zrobić?  Jest to jedno z najgorszych uczuć jakie może spotkać każdego mężczyznę, szczególnie w sytuacji, kiedy się najmniej tego spodziewa.

Pytania jakie w głowie się pojawiają, dotyczą rozwiązań, żeby ją odzyskać. A z reguły nie jest to łatwy temat, ponieważ w dużej mierze zależy od energii jaka została zaimplementowana w danej relacji. Zależnymi czynnikami, mogą być: czas relacji, intensywność relacji, jakie inwestycje uczuciowe bądź inne zostały poczynione, itd. Zaistniałe czynniki, bądź ich brak, mogą mieć znaczący wpływ na rezultat starań.

Nie jest to miły okres, z reguły cholernie ciężki, ponieważ znacząco wpływa zmianę dotychczasowego życia. Jeśli dodatkowo uważałeś i byłeś przekonany, że jest udane.

Warto również wspomnieć, że kobieta, która odchodzi z relacji, też nie jest jej łatwo. Z pewnością, nie jest jej celem zranienie Ciebie. Odchodzi, ponieważ tak czuje i w tym momencie koncertuje się tylko na swoim dobru. Co istotne kobiety, które zrywają, nie chcą przeżywać dramatu rozstania. Nie chcą widzieć, jak ich były partner cierpi i płacze. Chcą szybko zakończyć ten proces i uwolnić się od tego ciśnienia. A to czego w tym okresie najbardziej potrzebują to – przestrzeni.

I teraz clue tematu. Najłatwiejszą drogą do odzyskania swojej ex, jest akceptacja tego. Akceptujesz i chcesz jej dać, tą łatwiejszą drogę, odejścia od Ciebie. Pokazania jej, że jest wolna. Dajesz jej to po to, żeby zaczęła się zastanawiać, o co w ogóle chodzi. Dlaczego on o mnie nie walczy? Dlaczego on mnie nie powstrzymuje? I kiedy ona odchodzi, paradoksalnie może być jej łatwiej, powrócić w twe ramiona. Szybciej ona zatęskni za Tobą.

Jeśli zostajesz porzucony, po prostu się wycofaj. Zaakceptuj jej decyzje. Jeśli zrywa, to tego chce w danym momencie. I nie zmienisz jej decyzji, na którą się przygotowała emocjonalnie. Więc puść ją wolno.

Zastanów się, dlaczego miałbyś na siłę, ją trzymać, kiedy ona Ciebie w tym momencie nie chce. Akceptując to, dajesz również sobie czas. Możesz przemyśleć to i zastanowić się, że może z Tobą było coś nie tak. Może powinno coś zostać naprawione.

Jeśli będziesz działał dobrze i spokojnie . Oraz, jeśli będziesz wpływał na pozytywną zmianę siebie, to jest duża szansa, że Twoja ex zacznie o Tobie myśleć. Ponieważ Twoja energia nie będzie już na nią skoncentrowana. Będziesz miał w głowie tylko siebie i swój rozwój.

Musisz w tym wszystkim schować swoje ego i nie działać emocjonalnie. Tak jak piszę, zacznij wpływać na swoją przemianę. Jeśli nie uprawiałeś sportu i Twoje BMI i jest dalekie od ideału, to zajmij się sylwetką. Ucz się nowych rzeczy, wpływaj na rozwój osobisty. Nie dla Twojej ex, tylko dla siebie. Po to żeby zostać jeszcze bardziej, wartościowym mężczyzną, w oczach swojej ex, w oczach nowych kobiet na Twojej drodze.

Jeśli zaczniesz to wszystko robić, wpływać na swoją zmianę, to zapewniam Cię, że Twoja ex to zobaczy. Tak jak i inne kobiety. I gdy dojdzie do sytuacji, że Twoja była partnerka będzie próbowała nawiązać ponowny kontakt, to Ty już wtedy się zastanowisz czy napewno chcesz być znowu z nią. Czy nie lepiej zacząć całkowicie nowej relacji…?

Okres zerwania, nie należy do łatwych. Uczucia wewnętrznie wręcz Cię rozrywają od środka. Różne stany się możesz przeżywać, od spokoju do paranoi. Warto żebyś wtedy był, wśród najbliższych, rodziny, przyjaciół, z którymi możesz o tym wszystkim porozmawiać. W tym czasie budujesz swoją wewnętrzną siłę. Przejście przez te emocje zawsze jest procesem.

Tak jak napisałem wcześniej, najłatwiejszym sposobem odzyskania ex, to prawidłowe działanie, bez negatywnych emocji, które mogły by jeszcze ją wzmocnić w tej decyzji. Poprzez prawidłowe działanie, zawsze w głowie Twojej ex, pozostanie pozytywne wrażenie o Tobie. Gdzie paradoksalnie w tym trudnym okresie dla niej, czuła się bezpiecznie. Jest to atrakcyjne rozwiązanie i w oczach tej kobiety urośnie Twoja atrakcyjność i myśl, że ma doczynienia z silnym mężczyzną.

All the best,

Sebastian

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *