Stan obfitości w męskiej energii

Jednym z najbardziej pożądanych stanów w męskiej energii, jest „obfitość”. Mężczyzna, w którego umyśle, w przekonaniach, jest stan obfitości, przyciąga do siebie kobiety jak magnes. Stan obfitości działa na nie jak afrodyzjak. Uwielbiają mężczyzn, którzy mają jasno wyznaczone cele, są pewni swoich przekonań i wartości. Co najważniejsze, nie stawiają ich na piedestale, tylko są dla nich wyzwaniem.

Jeśli masz stan obfitości, to nigdy nie przejmujesz się tym, co inni mówią na Twój temat. Przyjmujesz uwagi krytyczne od zaufanych osób, natomiast i według swoich przekonań i wiary, idziesz dalej swoją drogą. Ty decydujesz o swoim życiu. Nie pozawalasz na to, żeby ktoś inny miał wpływ na nie wpływ.

Jakie zachowania się składają na Twoją mentalność obfitości:

  • Pozytywne nastawienie – cokolwiek wydarza się w Twoim życiu, jest dla Ciebie. Nie przeciwko Tobie;
  • Ustalone granice – pilnujesz wyznaczonych standardów i granic – jeśli ktoś je przekracza, to usuwasz taką osobę ze swojego życia. Ty tworzysz ramę;
  • Nigdy nie porównujesz się do innych – wierzysz, że każdy ma swoje przeznaczenie;
  • Masz wyznaczone cele – które są spójne z Twoją tożsamością i z tym co chcesz ofiarować światu;
  • Samokontrola – potrafisz zachować spokój i kontrolę nad własnymi emocjami – żadne zewnętrzne czynniki nie wpływają na Twój stan;
  • Rozwój osobisty – inwestujesz w siebie (rozwój osobisty, biznes, zdrowie) oraz praktykujesz wdzięczność.

Zauważ, jeśli kobieta postanawia odejść od Ciebie, to znaczy, że: albo znudziła się związkiem z Tobą, albo Twój poziom atrakcyjności spadł do zera. Jeśli nie dostarczasz jej żadnych bodźców emocjonalnych, gdzie nie ma żadnych wyzwań, ekscytacji, to ją tracisz. Najgorsza dla Ciebie sytuacja jest wtedy, kiedy ona przyjmuje w relacji, męską energię.

Kobieta tego nie chce. Chce być prowadzone przez silnego, decyzyjnego mężczyznę, którym powinieneś być Ty. Chcą być otaczane energią, chcą  czuć ekscytację oraz to, że będziesz ją zawsze chronić i wyznaczać drogę w Waszym życiu.

Kobiety kochają być prowadzone. Potrafią szanować mężczyzn, ale najpierw mężczyzna musi szanować siebie.

Jeśli masz mentalność obfitości, to nigdy nie będziesz się martwić, że kobieta może Cię kiedyś zostawić. A jeśli tak się stanie, to zawsze wiesz, że tuż za rogiem stoją następne, które docenią Twoją wartość i to co wprowadzasz do związku.

Pamiętaj, że Ty jesteś graczem w swoim życiu, a nie ofiarą. Choć odrzucenie i złamane serce boli, to nie oznacza dla Ciebie, koniec świata. Znasz siebie, wiesz jak sobie z tym poradzić. Wiesz jak iść dalej, według wyznaczonych celów.

Jeśli kobieta Cię odrzuca, to znaczy, że nie była dla Ciebie. Pomyśl w ten sposób, że to co się wydarza w Twoim życiu, jest dla Ciebie, a nie przeciwko Tobie. To znaczy, że jeśli przez to przejdziesz, to otworzy się dla Ciebie, kolejna droga, nowa, jeszcze z lepszą perspektywą na życie. Pamiętaj, że odrzucenie też działa na Twoją korzyść.

To co najważniejsze, żyj w teraźniejszości. Twoje poczucie niepokoju i strachu, jest związane z przyszłością, bądź przeszłością, których teraz nie ma. Mów sobie: „I w dzień i w nocy, wszystko mi sprzyja”, wtedy wiesz, że każda rzecz, jaka staje Ci na drodze, jest kolejnym etapem Twojego doskonalenia.

I co najważniejsze, zawsze stawiaj siebie na piedestale. Inwestuj w siebie. Doskonal się fizyczne, psychiczne i mentalnie. Pamiętaj, obfitość jest krytycznym czynnikiem pewności siebie, co kobiety uwielbiają. Znajdź te obszary, w których jesteś najsłabszy i codziennie pracuj nad nimi. Gdy doskonalisz te cechy, to pamiętaj, żeby działać poza strefą komfortu. Tylko wtedy wpływasz na budowanie pewności siebie. 

Na koniec cytat z książki „The Rational Male” 

„W każdej relacji, osoba, która ma największą moc, to ta, która najmniej potrzebuje tej drugiej.” Rollo Tomassi

All the best,

Sebastian

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *