Jedyna słuszna zasada w rozstaniu, to „brak kontaktu”

W całym internecie można przeczytać, usłyszeć, bądź, obejrzeć filmy na temat jednej z najważniejszych zasad. Używana powinna być przez Ciebie w okresie, kiedy Twoja partnerka odchodzi. Jest to tzw. zasada „No Contact”. Dużo związanych jest z nią błędnych przekonań, gdzie krążą różne opinie na ten temat. Dlatego chcę Ci bardziej przybliżyć, jej zasadność.

Możesz usłyszeć wiele różnych sposobów implementacji, zasady. Gdzie, po pierwsze, może dotyczyć okresu, gdzie podejmujesz decyzję o niekontaktowaniu się z Twoją ex, prze 30 dni, bądź 45 dni,  a nawet 90. Gdzie po tym okresie, wg. różnych opinii, możesz podjąć kontakt z byłą i spróbować nawiązać ponowny. Licząc na to, że może ją odzyskasz. Co jest bzdurą, która wprowadza facetów w niepotrzebne nadzieje, kolejne cierpienie i stracony czas.

Pozwól mi napisać, co tak naprawdę oznacza zasada „brak kontaktu”. Oznacza dosłownie „brak kontaktu”, gdzie nie kontaktujesz się ze swoją ex, bez względu na wszystko. Traktujesz ją, jak by już nie istniała. I przyjmujesz, że już nigdy do siebie nie wrócicie. Wiem, że brzmi to brutalnie, ale uwierz mi, innej drogi nie ma. Przybliżę Ci dlaczego. Zastanów się nad tym, kiedy Twoja ex postanowiła odejść od Ciebie, to musiał być dla niej konkretny powód. Przyjmuje, że jej nie zdradziłeś, ani nie oszukałeś. Natomiast coś musiało się wydarzyć, co spowodowało, że Twoja atrakcyjność w jej oczach, z 10 spadła do 1 bądź 0.

Poprzez totalny brak kontaktu, dajesz swojej ex czas, żeby mogła cokolwiek poczuć do Ciebie i za tęsknić za tym facetem, z którym na początku relacji, chciała się spotykać. Gdzie atrakcyjność była na poziomie 10. Wiele rzeczy mogła spowodować utratę Twojej atrakcyjności i głównym zadaniem tej zasady jest danie Twojej ex przestrzeni, wolności, żeby mogła to jeszcze przemyśleć. Żeby mogła w tym okresie powrócić do tych dobrych wspólnych chwil i ewentualnie zatęsknić. Zastanowić się, może jednak ten facet nie jest taki zły.

Próba kontakt, może, tylko i wyłącznie wyjść od niej, nie od Ciebie. Bo jeśli Ty to zrobisz pierwszy, to zawalisz cały proces, ponieważ ona musi zobaczyć Twoją siłę. Musi zobaczyć innego gościa, silnego decyzyjnego, który nie potrzebuje jej do życia, choć chce z nią być. Gdzieś w tej relacji mogły się pojawić, sytuacje które wykazały Twoje słabości i które mogły wyłączyć w jej oczach Twoją atrakcyjność. Dlatego „Brak Kontaktu” pokazuje Twoją siłę i nie przewidywalne zachowanie, którego ona się nie spodziewa. Ten proces, ogólnie jest prosty, natomiast ciężki do przeprowadzenia.

Więcej o tej zasadzie opiszę w następnych wpisach ale co jedyne chciałbym żebyś wiedział, to że w całym procesie tej zasady, od samego początku, ten okres jest dla Ciebie. Nie dla niej i nie dla tego, żeby ją odzyskać. Jest dla Ciebie, żebyś w tym okresie poświęcił cały czas na swój rozwój, na zbudowanie nowego siebie. Kobiety są biologicznie przyciągane do mężczyzn, którzy są silni i dominujący. Jeśli zobaczy, że to rozstanie Cię sparaliżowało, będzie wiedziała, że jesteś od niej zależny i to będziesz ją jeszcze bardziej odpychał. Więc pracuj nad sobą: sylwetką, biznesem, rozwojem osobistym, tym wszystkim, co spowoduje u Ciebie zmianę na przyszłość. A jeśli ona się odezwie i będzie chciała nawiązać jakikolwiek kontakt, to wtedy zobaczy Cię całkowicie innego. Twoją najlepszą wersje.

All the best,

Sebastian

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *